Start Gadżety.pl

UFO pojawia się na starych freskach

Nie ma wątpliwości, że niezidentyfikowane obiekty latające (UFO) pojawiają się na ziemskim niebie od zarania dziejów. Dziś w internecie znaleźć można masę informacji, zdjęć i filmów, na których widoczne są takie obiekty.

Problemem jest jednak ich identyfikacja. Ciężko jest bowiem określić, czy materiały nie zostały sfałszowane z pomocą najnowocześniejszych zdobycz techniki.

rogrgrg56yfffrumuniaegrgrg

Jednak kiedyś, całe wieki temu, nie istniały ani cyfrowe urządzenia do rejestracji obrazu, ani też nie było globalnej sieci. Wówczas niezwykłe spotkania z UFO utrwalane były m.in. na wszelkiej maści malowidłach.

jetoefefn-pairefefef

Jednym z takich intrygujących dzieł jest fresk, który znajduje się w należącym do dominikanów klasztorze Biserica Manastirii w mieście Sighisoara w Rumunii. Widoczny jest na nim obiekt, który wyglądem przypomina latający spodek.

99453485ewewe

Niestety, nie wiadomo czy autor fresku chciał przekazać przyszłym pokoleniom zaszytą informację o bytności takich obiektów, czy zwyczajnie został tam zawarty, gdyż pasował do jego koncepcji.

83672279ewe

Kolejnym interesującym elementem malowidła jest napis znajdujący się pod nim, który głosi "Izrael Hoffe auf den Herrn", co oznacza "Niech Izrael wygląda Pana". Jest to cytat z Księgi Psalmów, a dokładnie jest to Psalm 130.

63699320ewe

Entuzjaści tematyki UFO i teorii o obcych odwiedzających naszą planetę, z pewnością dopatrzą się w tych słowach informacji potwierdzającej swoje wizje.

86848558fefef

Co ciekawe, podobne obiekty pojawiały się m.in. na obrazach, monetach i innych cennych przedmiotach z okresu od IV do XVII wieku. Czy to oznacza, że obcy towarzyszą nam od bardzo dawna?

63729876ewewe

Tego nie wiadomo, jednak jedno jest pewne, na fresku widoczny jest niezidentyfikowany obiekt latający (UFO).

Fot. Twitter

Copyright © 2009 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.