Start Gadżety.pl

Żałosna wpadka linii lotniczych, które chciały promować ruch LGBTI

Holenderskie linie lotnicze KLM postanowiły wykorzystać fakt organizacji kolejnej parady LGBTI na ulicach Amsterdamu, publikując zdjęcie z dopiskiem "Nie jest ważne z kim klikasz. Miłego Pride Amsterdam". Przewoźnik chciał dobrze, ale niestety cała akcja skończyła się wielką porażką.

Na opublikowanym zdjęciu pojawiły się tęczowe pasy bezpieczeństwa. Ułożono je na trzy sposoby. Jednak w dwóch przypadkach nie ma możliwości zapięcia klamry, ponieważ naprzeciwko siebie znajdują się te same elementy. Możliwość bezpiecznego zapięcia pasów istnieje tylko w trzecim przypadku.

Internauci szybko odnieśli się do tej dziwnej akcji, publikując pod postem swoje komentarze, w których zwracali uwagę liniom lotniczym KLM, że tylko trzecie zapięcie jest prawdziwe, jest zgodne z przeznaczeniem i może uchronić pasażera w razie wystąpienia niebezpieczeństwa.

Natomiast w pierwszym i drugim sposobie nie ma możliwości zapięcia pasu, co oznacza, że poważnie zagrożone jest życie i zdrowie pasażera. "Wspaniała ilustracja homogenderowej pułapki. Tylko jeden zestaw ratuje życie, reszta to śmiertelna pułapka" - zatwittował ks. Maciej Słyż.

Linie KLM nie odniosły się jednak do tego śmiesznego incydentu, który w piękny sposób pokazuje, że ze zdrowym rozsądkiem i prawami natury nikt nigdy nie wygrał i nie wygra, choćby na wszystkie sposoby obracał kota ogonem. Tak więc myślcie i "zapinajcie się" bezpiecznie!

Źródło: KLM/Royal Dutch Airlines / Fot. KLM/Twitter

Copyright © 2009 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.