Start Gadżety.pl

NASA ujawni dzisiaj informacje na temat obcego życia na Europie

NASA planuje dziś zorganizować bardzo ważną konferencję, której tematem przewodnim będzie nowe informacje dotyczące obcego życia na Europie, księżycu Jowisza.

Od kilku lat, astrobiolodzy z całego świata wskazują ten fascynujący glob, jako najlepsze miejsce w całym Układzie Słonecznym do rozkwitu obcego życia, być może zupełnie odmiennego od nam powszechnie znanego na Ziemi.

Podobno najnowsze informacje, omawiane przez największych specjalistów z całego świata, mają być przełomowe i znacznie poszerzyć nasze horyzonty wiedzy na temat procesów, które zachodzą na tym obiekcie, a jakie związane są z rozkwitem obcego życia.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie transmitowana na żywo na kanale NASA TV w globalnej sieci (zobaczcie tutaj).

Według najnowszych danych, zgromadzonych przez naukowców z NASA, z pomocą sondy kosmicznej Galileo, wszystko wskazuje na to, że mogą tam znajdować się obce nam formy życia. Egzystują one na tym lodowym obiekcie w morzu ciekłej, słonej wody i korzystają z dobrodziejstw, jakimi są ciepłe kominy hydrotermalne.

Źródło: GeekWeek.pl/NASA / Fot. NASA

Copyright © 2009 - 2018 Cyfrowy Polsat S.A.